Blogerzy wiedzą, że „Na wsi najlepiej”
Zakończyła się druga edycja konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”, zorganizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Zgodnie z planem promocji, którym objęto nagrodzone gospodarstwa, odwiedzają je polscy blogerzy. Relacje z pobytu w zwycięskich miejscach można zobaczyć m.in. na ich blogach i profilach na Facebooku czy Instagramie.
2019-08-29, 16:24

Blogerzy wiedzą, że „Na wsi najlepiej”

 

Zakończyła się druga edycja konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”, zorganizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Zgodnie z planem promocji, którym objęto nagrodzone gospodarstwa, odwiedzają je polscy blogerzy. Relacje z pobytu w zwycięskich miejscach można zobaczyć m.in. na ich blogach i profilach na Facebooku czy Instagramie.

 

„Wsi spokojna, wsi wesoła”

 

Polska wieś kojarzona jest z gościnnością, dziedzictwem kulturowym, wspaniałą kuchnią i bogactwem przyrodniczym. W ostatnich latach dynamicznie rozwija się turystyka czerpiąca z tego potencjału. Celem konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” jest identyfikacja, a następnie wypromowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich – wyjaśnia Robert Andrzejczyk, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Wiceprezes European Travel Commission – Druga edycja pokazała, że w zeszłym roku Polska Organizacja Turystyczna miała bardzo dobry pomysł. Mieliśmy ponad 40% więcej zgłoszeń niż w roku ubiegłym, dzięki temu mogliśmy wybrać jeszcze lepsze obiekty, jeszcze lepsze podmioty. Wybór jedynie dwunastu ze 169 zgłoszeń był niezwykle trudny. Kapituła konkursu kierowała się pomysłowością i innowacjami wprowadzonymi przez gospodarzy obiektów. Udało się wyłonić niezwykłą dwunastkę, która stanowi inspirację dla branży i ukazuje ogromny potencjał drzemiący w polskiej wsi.

 

Nagrody przyznano w czterech kategoriach: „Wypoczynek u rolnika”, „Wypoczynek na wsi”, „Oferta uzupełniająca wypoczynek na wsi”, „Tradycyjna kuchnia polskiej wsi”.

 

Cudze chwalicie? Swoje poznajcie!

 

Listę laureatów ogłoszono 9 sierpnia 2019 r., ale dla zwycięzców to jeszcze nie koniec konkursowej przygody. Każdy z nich zaprezentuje się w albumie. Nagrodzone miejsca zostaną odwiedzone przez profesjonalnych fotografów, a wykonane przez nich zdjęcia, udostępnione zwycięzcom. Będzie je można również zobaczyć na stronie www.nawsinajlepiej.polska.travel. Od połowy sierpnia trwa kolejny etap promocji: każdego laureata odwiedza jeden ze znanych polskich blogerów. Część z nich zabiera w podróż swoich najbliższych. Influencerzy opisują pobyt na swoim blogu, a także zamieszczają relacje (zdjęcia, video) na Instagramie i Facebooku. Efekt? Wszyscy fani i obserwatorzy blogerów poznają wyjątkowe miejsca w Polsce.

 

Blogerzy na wsi – najlepiej!

 

Znane Siostry ADiHD skorzystały z zaproszenia i zachwyciły się polską Toskanią. „W tym miejscu czuć pasję, wartości rodzinne, miłość – absolutnie słusznie Polska Organizacja Turystyczna wyróżniła Agroturystykę Polanę i Brzozowy Dworek w konkursie Na wsi najlepiej” – tak Siostry podsumowują przyznanie lubelskiej atrakcji II miejsca w kategorii „Oferta uzupełniająca wypoczynek na wsi”. Kolejnymi odwiedzającymi zwycięzców są m.in. Michalina Grzesiak z „Krystyno, nie denerwuj matki”, Bartek Szaro i Patryk Świątek z „Paragon z podróży”, Michał Maj z „Życie jest Piękne” i wielu innych. Jak podobały się im wycieczki po polskiej wsi? Wszystkiego dowiecie się z ich społecznościowych profili i blogów.

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Banasiak
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.